Ne zaman açık? Hizmetlerin maliyeti nedir? İndirim şartları neler?

Feza Gürsey Bilim Merkezi, haftanın 7 günü, yıl boyunca açıktır. Biz Ankara’da, Altınpark’ta, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:154’te bulunuyoruz. Yol tarifine (ya da bir harita) ihtiyacınız var mı?

Açılış Saati:

Haftanın her gününde 08:00-18:00
Yaz aylarında ve tatil günlerinde değişiklik yapılabilir.
Sadece Bilim Merkezi Ziyareti
Tam 40 TL
Öğretmen 30 TL
Öğrenci 30 TL
Bebek (6 yaş altındakiler) Ücretsiz!
Okul öncesi ve anaokulu ziyaretlerinde grup ücreti alınmaktadır.

Fiyatlar

Fiyatlar ve saatler değişebilir. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Lütfen dikkat: Engelli bir kişiye eşlik eden refakatçiler ücretsiz kabul edilir.

Otopark

Feza Gürsey Bilim Merkezi'nin de içinde bulunduğu Altınpark’ta, giriş kapılarındaki otoparklar, araç başına 7,00 TL. Buraya toplu taşıma ile gelin ve otopark ücretinden tasarruf edeceğiniz gibi, çevreyi kurtarmak için de yardımcı olun!

Grup İndirimleri

Bir grup ile mi geliyorsunuz? Size Özel Fiyatlar! Tasarruf için yardımcı olabilir. Eğer 20 ya da 120 kişilik bir grup olursanız, Feza Gürsey Bilim Merkezi’ne bir gezi randevusu alabilirsiniz!

Yaz aylarında ve tatil günlerinde değişiklik yapılabilir. Ziyaretinizden önce burada tekrar kontrol edin. Arkadaşlarınız, aileniz, sınıf veya organizasyon... 20 ya da daha fazla kişilik herhangi bir grup ile mi geliyor? Önceden rezervasyon yaptırın ve indirimli fiyatlar ile Bilim Merkezi ziyaretinin tadını çıkarın.

Rezervasyon için bizi arayın: 0(312) 317- 9919

Sık Sorulan Sorular

Ücret ödeyen 20 kişi başına, 1 görevli/veli ücretsiz ziyaret edebilir. Çocuklardan oluşan (4-12 yaş) gruplarda, 10 kişi için bir öğretmen bulunması tavsiye edilir. Gençlerden oluşan (13-17 yaş) her 15 kişi için bir öğretmen bulunması tavsiye edilir.

Ücretlerden, bu indirimli fiyatlarla yararlanmak için, ziyaret öncesinde rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

Grup indirimi, sadece 20 ya da daha fazla ziyaretçi için kullanılabilir.

Tüm fiyatlar Türk Lirası cinsindendir. Fiyatlara KDV dahildir. Engelli bir kişiye eşlik eden refakatçi için ücret alınmaz.

Eğer bir üyelik sizin için uygun değilse, arkadaşlarınız, aileniz, sınıfınız ya da kuruluş ile gelenlere tasarruf kolay ...! Eğer 20 ya da 120 kişilik bir grup olursanız, grup indirimlerine göz atın!
Çanta ve kıyafetlerinizi asabileceğiniz vestiyerlerimiz, binanın girişinde solda bulunur. Vestiyerlerimiz kullanım halinde bir maliyeti yoktur.
Feza Gürsey Bilim Merkezi'nin de içinde bulunduğu Altınpark’ta, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı girişinde banka ATM makinesi bulunmaktadır.

Grup Ziyaretinizi Ayırtın

Bizi arayın

0 (312) 317-9919 veya 0 (312) 596-9000

Online Randevu Talebi

E-Posta